Homepage Slideshow
Samorząd Uczniowski 2025/2026
NAUKA SPORT I ZABAWA

Szkoła Podstawowa w Zawadzie powstała 130 lat temu.
Obecnie mieści się w nowoczesnym budynku zapewniając bardzo dobre warunki nauki swoim uczniom i nauczycielom. W szkole działa oddział przedszkolny, świetlica i stołówka szkolna. Szkoła posiada dużą salę gimnastyczną, kompleks boisk do gier zespołowych i tenisa oraz plac zabaw dla dzieci.


Mszą św. w kościele parafialnym pw. św. Marcina uczniowie i nauczyciele zakończyli rok szkolny 2024/2025.
W szkole odbyła się uroczysta akademia, podczas której uczniowie podziękowali dyrektorowi szkoły swoim wychowawcom i nauczycielom, rodzicom za pracę w bieżącym roku szkolnym.
Podczas akademii z okazji zakończenia roku szkolnego 2024/2025 dyrektor szkoły mgr inż. Krzysztof Nowak wręczył absolwentom świadectwa ukończenia szkoły, uczniom świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
"Wakacje 2025 czas zacząć"

Pożegnanie uczniów klasy ósmej odbyło się 25 czerwca br.

13 czerwca 2025 r. odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu czytelniczo-plastycznego "Zaczarowane słowa Jana Brzechwy i Juliana Tuwima", w którym wzięły udział klasy I-III. Zadaniem uczniów było zilustrowanie wybranego wiersza podczas lekcji plastyki. Przygotowane prace przypominają twórczość znanych poetów oraz świadczą o wyobraźni dzieci. Zachęcamy do podziwiania wystawy konkursowej w szkolnej bibliotece. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłowych i samodzielnych prac, a Radzie Rodziców dziękujemy za fundowanie nagród.

26 maja br. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki, w której wzięli udział rodzice uczniów klas 1-3

Uroczysta akademia z okazji Dnia Rodziny z udziałem rodziców dzieci przedszkolnych odbyła się 26 maja br.

233 lata temu uchwalono Konstytucję 3 maja z tej okazji w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia.

11 kwietnia odbył się koncert wiosenny. Uczniowie wykonywali piosenki i wiersze o wiośnie. W trakcie uroczystości zostały ogłoszone wyniki konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną, który został zorganizowany przez Panią Stefanię Mazur nauczycielkę plastyki w naszej szkołe. Mamy nadzieję, że piękne wykonania piosenek i wierszy zachęcą wiosnę do przyjścia i pozostania do lata.
Informacja dotycząca
przetwarzania danych
osobowych